Pāriet uz galveno saturu

Izstāde.

Beidzot, beidzot ilgi gaidītais brīdis pienāca.Šodien es ar savu draudzeni  un mūsu bērniem apmeklējām  modes vēsturnieka A.Vasiļjeva 60-to gadu tērpu izstādi.Mūsu bērnu bariņš varbūt nedaudz lika iespringt izstādes darbiniecēm, viņas laikam nebija radušas , ka arī bērni apmeklē šādus pasākumus. Taču manuprāt arī mazām jaunkundzēm patīk papriecāties par skaistām kleitām.
 Šeit jau bija saskatāmas reālas mūsdienu modes tendences.Iepriekšējās izstādēs varēja iepazīt pagājušā gs.20 gadu modi un vēl senāku 18 gs tērpu parādi, bet nu šoreiz jau tuvāk mūsdienām. Varēja manīt dažādus sintētiskos materiālus, plastmasu, neīstās pērlītes, nu to kas mums jau ir ikdiena.Protams arī dabīgie materiāli neizpalika.Man ļoti patika daudzveidīgi izmantotās man tik ļoti mīļās šleipes, arī interesanti bija apskatīt tā laika aksesuārus.Nu ļoti jau jaukas emocijas, tikai domāju- ar ko mūs pārsteigs Vasiļjeva kungs nākamgad?

Cepurītes.

Pie cepures mana mīļā šleipe.
Vecie modes žurnāli

Cepurītes.


Atkal jau šleipes!


Tilla auduma vakarkleita
Jean Lanvin / Castillo modes nams
Parīze 1960.g.Mini kleita no melna vilnas auduma
ar futūristisku ažūru rakstu
Pierre Cardin modes nams
1965.g.

Te jaunā paaudze piemeklē sev tīkamākos modeļus.Komentāri

 1. ...tiešām forša izstāde... kur tāda izstāde ir?... un vai smēlies jaunas idejas?

  AtbildētDzēst
 2. Vecrīgā, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.Mani ļoti iedvesmo šīs izstādes, šī jau ir trešā, ko apmeklēju katru vasaru...

  AtbildētDzēst
 3. Hello Kristine8 I like your blog, it is very nice.
  The clotes on the pictures or from very romantic times.
  We dont see this elegance on de streets no more.
  I like to dress miself op, and do my best to look like a lady.
  That takes no effort at all, and when i go to a party i put a nice hat on.
  Very ladylike is'nt it!
  Cheers,
  Thilda in Belgium

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Priecīgas Lieldienas !

Bērnībā ļoti aizrāvos ar apsveikuma kartiņu kolekcionēšanu, nu laikam jau visi mani vienaudži tolaik kaut ko krāja:). Esmu savu kolekciju saglabājusi un apskatot krājumus atradu pagājušā gs. 20-30 gadu Lieldienu kartītes. Priecīgas Lieldienas visiem !!!

Lampa.

Šoreiz no lietotiem svārkiem tapa jauna kleita lampai. Ideja šādam svārku pielietojumam nav mana, bet kādreiz noskatīta internetā. Lampas raksturs var būt tik mainīgs, viss atkarīgs no svārku auduma un rakstiem. Svārkus piemeklēju lietotu preču veikalā, dekorēju ar senu mežģīni.

Gruzija - Kabuleti - Batumi.