Pāriet uz galveno saturu

Kleita un aproce.

Lai arī apģērbu dizains ir mana profesija, tērpus darinu nelabprāt, jo man ļoti patīk aizrauties ar sīkām detaļām un tas nozīmē, ja pieķeršos piemēram blūzei, tad veselu mūžību izplūdīšu aprocīšu, apkaklīšu un citu detaļu apstrādei. Šūt tradicionālas lietas man ir garlaicīgi. Bet šai kleitai pievērsos ar lielu degsmi, jo man bija dota radoša brīvība un arī izpratne par to, kā kleitai vajadzētu rezultātā izskatīties, mums ar tās īpašnieci bija pilnīgi skaidra. Kleita sastāv no divām kārtām - apakša no melnas trikotāžas,  virsa no gaisīga marles tipa kokvilnas auduma.  Komplektā tapa arī aprocīte . Viss kopā izskatījās radoši un eleganti.

Komentāri

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Priecīgas Lieldienas !

Bērnībā ļoti aizrāvos ar apsveikuma kartiņu kolekcionēšanu, nu laikam jau visi mani vienaudži tolaik kaut ko krāja:). Esmu savu kolekciju saglabājusi un apskatot krājumus atradu pagājušā gs. 20-30 gadu Lieldienu kartītes. Priecīgas Lieldienas visiem !!!

Gruzija - Kabuleti - Batumi.

Lampa.

Šoreiz no lietotiem svārkiem tapa jauna kleita lampai. Ideja šādam svārku pielietojumam nav mana, bet kādreiz noskatīta internetā. Lampas raksturs var būt tik mainīgs, viss atkarīgs no svārku auduma un rakstiem. Svārkus piemeklēju lietotu preču veikalā, dekorēju ar senu mežģīni.