Pāriet uz galveno saturu

Zilonīši Martai un Markusam.

Manā darbnīcā šobrīd jaunums. Sen jau biju iecerējusi izstrādāt zilonīša lekālu. Zilonīši darināti no Alpaka mohēras , tie var pagriezt galviņu un palūkoties apkārt, pacelt rociņas un kājiņas. Pie Martas un Markusa nonāca mani pirmie zilonīši . Lai viņiem labi klājās jaunajās mājās !  

Komentāri

 1. Your little Ellies are so special. I love them.

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti mīlīgi izskatās. Man ļoti patīk!

  AtbildētDzēst
 3. Skaistuļi :) Es jau ar labu laiku sapņoju par līdzīgu zilonīti, tik nekādi nevaru pieķerties tādu uzražot, šķiet, ka pa sarežģītu man :) Bet zinu, ka īstajā brīdī man tāds noteikti būs...

  AtbildētDzēst
 4. lielisks jaunums. mīlīgi bez gala :))

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Priecīgas Lieldienas !

Bērnībā ļoti aizrāvos ar apsveikuma kartiņu kolekcionēšanu, nu laikam jau visi mani vienaudži tolaik kaut ko krāja:). Esmu savu kolekciju saglabājusi un apskatot krājumus atradu pagājušā gs. 20-30 gadu Lieldienu kartītes. Priecīgas Lieldienas visiem !!!

Lampa.

Šoreiz no lietotiem svārkiem tapa jauna kleita lampai. Ideja šādam svārku pielietojumam nav mana, bet kādreiz noskatīta internetā. Lampas raksturs var būt tik mainīgs, viss atkarīgs no svārku auduma un rakstiem. Svārkus piemeklēju lietotu preču veikalā, dekorēju ar senu mežģīni.

Gruzija - Kabuleti - Batumi.