Pāriet uz galveno saturu

Zaķi.Diena sākusies, snieg sniegs, es šuju zaķus.


Suņuks bauda ziemas priekus...


Te jau dienas vidus, tā pati vieta, kas otrajā bildē:)

Mūsu"siltumnīcas stādiņš" iznests papriecāties par ziemu:)


Smaids:)))


Te nu lielie darbi, lielie tāpēc, ka jāsašuj pa vienu vakaru un vienu dienu
5gab.

Darbiņš padarīts


Vakars arī jau klāt.Skaista un darbīga diena.

Komentāri

 1. Tāds baigais miers fotogrāfijās, neskatoties uz to, ka diez ko mierīgi jau tev negāja, ņemot vērā darba apjomu. Forši! :)

  AtbildētDzēst
 2. Skaisti sapņaini zaķi!
  (Un zem pirmās bildes es iesākumā izlasīju "es ŠAUJU zaķus"!!!!)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Hi hi esmu tikai mednieka sieva un zaķu šaušana pagaidām tikai viņa lauciņš, man kaut kā žēl to dzīvnieciņu:)))...smieklīgi, pat pārbaudīju vai neesmu patiesi tā uzrakstījusi:)))

   Dzēst
 3. Oh your photos are so, so beautiful. We don't get snow where I live so it is very special to see lovely photos. Love your bunnies.
  Hugs

  AtbildētDzēst
 4. Super mīļi tie zaķi izskatās! Bildes ļoti smukas!

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Personālizstāde.  9.augustā plkst. 14.00 Talsu kinoteātrī “Auseklis” tiks atklāta mana pirmā personālizstāde. Izstādes nosaukums “ Sajūtu putekļi”.  Vēl aiz vien uzskatu, ka tieši šis nosaukums  vis precīzāk raksturo manus darbus. Nav iespējams par savu darbu  izstāstīt visu, tie ir vien tādi sajūtu putekļi.  Tātad, ja 9.augustā gadās doties Talsu virzienā, esi laipni gaidīts kinocentrā izstādes atklāšanā! Izstādes ielūgums FB. 

Priecīgas Lieldienas !

Bērnībā ļoti aizrāvos ar apsveikuma kartiņu kolekcionēšanu, nu laikam jau visi mani vienaudži tolaik kaut ko krāja:). Esmu savu kolekciju saglabājusi un apskatot krājumus atradu pagājušā gs. 20-30 gadu Lieldienu kartītes. Priecīgas Lieldienas visiem !!!
Jauku Jums pirmo adventes vakaru!!! Iedegsim pirmo svecīti un sāksim domāt par gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Iesākumā varētu padomāt par sveicienu sūtīšanu saviem draugiem.Varbūt derētu uzmeistarot kādu apsveikuma kartiņu un nosūtīt taustāmu sveicienu. Atdzīšos pāris gadus neesmu to darījusi, bet šodien saskatījos idejas kartiņām un ļoti jau nu gribētos veltīt kādu vakaru lai kādu uztaisītu.