Pāriet uz galveno saturu

1.gads.


Tieši pirms gada šajā dienā tika ievietota pirmā ziņa manos ''Sajūtu putekļos'' ! Atkal jau ir iespēja pateikt Līgai paaaldies, ka ieteici man šādu dienasgrāmatas veidu !!! Ir ļoti interesanti un uzskatāmi atskatīties par paveikto šī gada laikā. Paveiktais ko redzu uzrādītu šajās lapās mani gandarī.
Varu lepoties ar - 47 lāčiem
                           27 citiem zvēriem un cita veida lāčiem
                           425 zaķiem
                           starp zvēriem ir tapušas rotas un citi radoši darbi.
Jauki ka manai radošai darbībai seko 49 uzticami sekotāji, ceru, ka iepriecinu Jūs ar saviem darbiņiem un esmu apņēmības pilna Jūs visus pārsteigt arī turpmāk. Paldies Jums par atzinīgiem komentāriem un komplimentiem, tie patiesi iedvesmo ...nu Jūs jau paši ziniet kā tas ir:) !
Ja par skaitļiem , tad uz šo brīdi lapu skatījums ir 16784 un ziņas esmu ievietojusi 166 reizes.

Neskatoties uz visiem lietiem lai jauka un izdevusies mums šī nedēļas nogale, tiekamies ar jauniem darbiem un iespaidiem kaut kad jaunnedēļ !

K.

Komentāri

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Priecīgas Lieldienas !

Bērnībā ļoti aizrāvos ar apsveikuma kartiņu kolekcionēšanu, nu laikam jau visi mani vienaudži tolaik kaut ko krāja:). Esmu savu kolekciju saglabājusi un apskatot krājumus atradu pagājušā gs. 20-30 gadu Lieldienu kartītes. Priecīgas Lieldienas visiem !!!

Gruzija - Kabuleti - Batumi.

Lampa.

Šoreiz no lietotiem svārkiem tapa jauna kleita lampai. Ideja šādam svārku pielietojumam nav mana, bet kādreiz noskatīta internetā. Lampas raksturs var būt tik mainīgs, viss atkarīgs no svārku auduma un rakstiem. Svārkus piemeklēju lietotu preču veikalā, dekorēju ar senu mežģīni.