Pāriet uz galveno saturu

Mana darba diena.

Pulkstens tā krietni pāri vieniem, kad beigusies mana kārtējā darba diena.Pēdējā mēneša apjomīgais( laikam pat apjomīgākais manā pieredzē) pasūtījums, kā tāds Tornado ievelk mani sevī.Tam Tornado protams ir arī savs vārds, bet to vēl neatklāšu, vien intrigai varu minēt dažus faktus-150 ausis ir atradušas vietu kur piestiprināties, 150 kājas piepildītas ar sintaponu arī jau gatavas skriet un 150 rokas(vai varbūt ķepas)arī ir savās vietās.Tātad kopā 300 ausis, rokas un kājas!!! Tad vēl  75 rumpīši , 75 acu pāri, 75 deguni. Sintapons pazūd neprāta ātrumā un vēl 1125cm cilpu dūriens.Un tas vēl ne tuvu nav viss, turpinājums sekos...
Mans Tornado līdzinās šim , visam pa vidu bezgala liela mīlestība  pret to ko daru.

Komentāri

  1. Turies! Jau liela daļa darba padarīta. Malacīte! :)

    AtbildētDzēst
  2. Jā, iespaidīgs daudzums roku, kāju, acu...:))) Sapņos nenāk ciemos? :)))

    AtbildētDzēst
  3. Es pret viņiem tā mīļi, tad viņi mani pasaudzē, bet vēl jau var kāds parādīties:)

    AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Priecīgas Lieldienas !

Bērnībā ļoti aizrāvos ar apsveikuma kartiņu kolekcionēšanu, nu laikam jau visi mani vienaudži tolaik kaut ko krāja:). Esmu savu kolekciju saglabājusi un apskatot krājumus atradu pagājušā gs. 20-30 gadu Lieldienu kartītes. Priecīgas Lieldienas visiem !!!

Lampa.

Šoreiz no lietotiem svārkiem tapa jauna kleita lampai. Ideja šādam svārku pielietojumam nav mana, bet kādreiz noskatīta internetā. Lampas raksturs var būt tik mainīgs, viss atkarīgs no svārku auduma un rakstiem. Svārkus piemeklēju lietotu preču veikalā, dekorēju ar senu mežģīni.

Gruzija - Kabuleti - Batumi.