Pāriet uz galveno saturu

Bērnudārzā Miķeļdienas tirdziņš.

Kādā vakarā mans bērns paziņo, ka viņam rīt bērnudārzā Miķeļdienas tirdziņš un esot jānes kāda rudens velte ko tirgot. Ārā jau satumsis...ko nu...kaut kā pa tumsu sagrābstīju kļavu lapas un sataisījām mazus lapu -konfekšu pušķīšus. Man kā izbijušai floristei mājās atradās stieplītes un lentītes, lai šis process būtu vieglāk paveicams.Rezultātā bērns bija dikti priecīgs un mammai arī miers mājās.Tās kļavu lapas gan pa to tumsu nekādas smukās netrāpījās!Rudenīgi un saldi.

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Priecīgas Lieldienas !

Bērnībā ļoti aizrāvos ar apsveikuma kartiņu kolekcionēšanu, nu laikam jau visi mani vienaudži tolaik kaut ko krāja:). Esmu savu kolekciju saglabājusi un apskatot krājumus atradu pagājušā gs. 20-30 gadu Lieldienu kartītes. Priecīgas Lieldienas visiem !!!

Gruzija - Kabuleti - Batumi.

Lampa.

Šoreiz no lietotiem svārkiem tapa jauna kleita lampai. Ideja šādam svārku pielietojumam nav mana, bet kādreiz noskatīta internetā. Lampas raksturs var būt tik mainīgs, viss atkarīgs no svārku auduma un rakstiem. Svārkus piemeklēju lietotu preču veikalā, dekorēju ar senu mežģīni.